Reklamace

 
 
V případě uznání vady toneru řešíme reklamaci okamžitou výměnou a zasíláme nový kus.
 
Konzultace možná na info@levnytoner.cz
Pokud chce zákazník reklamovat zboží koupené v internetovém obchodě levnytoner.cz, pošle nebo jiným způsobem doručí zboží spolu s kopií dokladu o koupi (fakturou) a uvedeným popisem (nejlépe v případě závady - kontrolní výtisk s kapacitou toneru nebo inkoustové kazety - pokud je to možné)  na adresu firmy. 
 
Je vhodné zboží zasílat v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží.
 
Zákazník je povinen předložit reklamované zboží v odpovídajícím stavu a nepoškozené.
 
Upozornění: Zákazník je povinen předložit reklamované zboží vyčištěné, zbavené všech nečistot a hygienicky nezávadné. Společnost  levnytoner.cz,s.r.o. je oprávněna odmítnout převzít k reklamačnímu řízení zboží, které nebude splňovat výše uvedené zásady obecné hygieny (Vyhláška 91/1984 Sb., o opatřeních proti přenosným nemocem).
 
Zboží předané k reklamaci bude testováno pouze na závadu uvedenou Kupujícím ( v přiloženém listě s popisem závady a výtiskem kapacity toneru nebo inkoustu). 
 
Doručení zboží k reklamaci:   
 
kontaktujte nás na emailu info@levnytoner.cz, my Vám zašleme štítek, který si vytisknete a nalepíte na balík, který odnesete na jakýkoli PPL ParcelShop
 
 
Co s prázdním tonerem nebo inkoustovou kazetou ?
 

toner z vaší tiskárny, neházejte do běžného odpadu. A nepatří ani do kontejnerů na elektroodpad (až na některé výjimky). Je možné je donést do sběrného dvora, nechat renovovat nebo najít firmu, která se zabývá výkupem prázdných tonerů.

Prázdný spotřební materiál zakoupený u nás v obchodě můžete zaslat k nám 

  1.   Pošlete nám prázdné kazety nebo si objednejte svoz na emailu info@levnytoner.cz (cena svozu PPL, krabice do 30 kg - 90Kč + DPH 21%) Po objednání svozu dorazí kurýr PPL na Vámi určenou adresu, pouze předáte zalepenou krabici připravenou pro převoz.
  2.  Po obdržení kazet se postaráme o jejich ekologickou recyklaci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení